Menu
Klubnyt 24. oktober kl. 16:41
Den første nyhed - med underrubrik

Næste kampHerre S1, 2015/2016 • Pulje 2

Der er ingen fremtidige kampe på programmet
Kommende Kampe
August 2016
24.
onsdag
18.30
Nr. Aaby IK (2)
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 5
Nr.Aaby Idrætspark
Dalum IF
Nr.Aaby Idrætspark
27.
lørdag
09.00
Vindinge BK
Kvinder
U8
U8 piger (2009) 5M, efterår 2016 • Pulje 1
Allesø/Spurvelundsskolen
Nr. Aaby IK
Allesø/Spurvelundsskolen
27.
lørdag
09.45
Allesø GF
Kvinder
U8
U8 piger (2009) 5M, efterår 2016 • Pulje 1
Allesø/Spurvelundsskolen
Nr. Aaby IK
Allesø/Spurvelundsskolen
27.
lørdag
10.00
Assens FC (1)
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 2
Assens Stadion
Nr. Aaby IK (1)
Assens Stadion
27.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Brylle BK
Båring GF.s anlæg
27.
lørdag
10.00
SSV Højfyn
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 3
Assens Stadion
Nr. Aaby IK
Assens Stadion
27.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Holluf Pile skole
Dalum IF
Holluf Pile skole
27.
lørdag
10.30
Nr. Aaby IK
Kvinder
U8
U8 piger (2009) 5M, efterår 2016 • Pulje 1
Allesø/Spurvelundsskolen
MG & BK
Allesø/Spurvelundsskolen
27.
lørdag
10.30
Verninge IF
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Holluf Pile skole
Nr. Aaby IK
Holluf Pile skole
27.
lørdag
11.00
Dalum IF
Herrer
U15
U15 drenge A (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
Dalum Stadion
Nr. Aaby IK
Dalum Stadion
27.
lørdag
11.00
Glamsbjerg IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Nr. Aaby IK
Båring GF.s anlæg
27.
lørdag
11.00
Assens FC
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 3
Assens Stadion
Nr. Aaby IK
Assens Stadion
27.
lørdag
11.00
Nr. Aaby IK
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Holluf Pile skole
BBB
Holluf Pile skole
27.
lørdag
11.30
Båring GF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Nr. Aaby IK
Båring GF.s anlæg
27.
lørdag
11.30
Nr. Aaby IK
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Holluf Pile skole
Båring GF
Holluf Pile skole
27.
lørdag
12.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Gelsted G & IF
Båring GF.s anlæg
27.
lørdag
12.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 3
Assens Stadion
Tommerup BK
Assens Stadion
27.
lørdag
12.00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Holluf Pile skole
Nr. Aaby IK
Holluf Pile skole
27.
lørdag
12.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 3
Assens Stadion
OKS
Assens Stadion
27.
lørdag
13.00
Skamby BK
Herrer
Senior
Herre S4, efterår 2016 • Pulje 3
Skamby Stadion
Nr. Aaby IK
Skamby Stadion
27.
lørdag
15.30
FIUK, Odense
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 2
Humlehaveskolen
Nr. Aaby IK
Humlehaveskolen
28.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Ubberud Stadion
Nr. Aaby IK
Ubberud Stadion
28.
søndag
10.00
Ejby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Ejby Stadion
Nr. Aaby IK
Ejby Stadion
28.
søndag
10.00
BBB
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Bellinge stadion
Nr. Aaby IK
Bellinge stadion
28.
søndag
10.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Ejby Stadion
Verninge IF
Ejby Stadion
28.
søndag
10.30
Skamby BK
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 5
Skamby Stadion
Nr. Aaby IK (2)
Skamby Stadion
28.
søndag
10.45
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Bellinge stadion
B 67 (1)
Bellinge stadion
28.
søndag
11.30
Ubberud IF
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Ubberud Stadion
Nr. Aaby IK
Ubberud Stadion
28.
søndag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Ejby Stadion
Hårby BK
Ejby Stadion
28.
søndag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 2
Bellinge stadion
Morud IF
Bellinge stadion
28.
søndag
12.00
Næsby/Allesø
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Ubberud Stadion
Nr. Aaby IK
Ubberud Stadion
28.
søndag
12.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Ejby Stadion
Strib IF
Ejby Stadion
29.
mandag
18.45
KFUM.s BK
Herrer
Masters
Masters - 2016 • Pulje 1
KFUM-parken
Nr. Aaby IK
KFUM-parken
30.
tirsdag
18.00
KFUM.s BK
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - efterår 2016 • Pulje 3
KFUM-parken
Nr. Aaby IK
KFUM-parken
September 2016
1.
torsdag
18.15
Skeby GF
Herrer
U15
U15 Drenge 8M (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
Skovløkkeskolen
Nr. Aaby IK
Skovløkkeskolen

Nyheder fra DBU Fyn

NIK Sponsor