Menu
Klubnyt 22. september kl. 17:14
TAK for en god NIK dag Glade børn og voksne

Følg Nr. Aaby IK på Facebook

NIK Sponsorer

Error loading Partial View script (file: ~/Views/MacroPartials/TeamNextMatch.cshtml)
Kommende Kampe
September 2016
26.
mandag
18.00
Nr. Aaby IK
5 - 2
Herrer
Masters
Masters - 2016 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
ØB
Nr.Aaby Idrætspark
26.
mandag
18.00
Marienlyst
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - efterår 2016 • Pulje 3
Marienlystcentret
Nr. Aaby IK
Marienlystcentret
27.
tirsdag
18.30
Nr. Aaby IK.
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
Brenderup IF
Nr.Aaby Idrætspark
28.
onsdag
18.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U15
U15 drenge A (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
Nr.Aaby Idrætspark
Nyborg G & IF
Nr.Aaby Idrætspark
Oktober 2016
1.
lørdag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Hårby Stadion
MG & BK
Hårby Stadion
1.
lørdag
10.30
Hårby BK
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Hårby Stadion
Nr. Aaby IK
Hårby Stadion
1.
lørdag
10.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 3
Tommerup Stadion
Ubberud IF
Tommerup Stadion
1.
lørdag
11.00
BBB
Herrer
U15
U15 drenge A (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
Bellinge stadion
Nr. Aaby IK
Bellinge stadion
1.
lørdag
11.00
Tommerup BK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 3
Tommerup Stadion
Nr. Aaby IK
Tommerup Stadion
1.
lørdag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Hårby Stadion
Fjelsted/Harndrup IF
Hårby Stadion
1.
lørdag
12.00
Kauslunde IF
Herrer
U9
U9 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 2
Hårby Stadion
Nr. Aaby IK
Hårby Stadion
1.
lørdag
12.00
OKS
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 3
Tommerup Stadion
Nr. Aaby IK
Tommerup Stadion
1.
lørdag
12.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 3
Tommerup Stadion
Flemløse BK
Tommerup Stadion
1.
lørdag
15.00
Nr. Aaby IK
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
Tarup-Paarup IF
Nr.Aaby Idrætspark
2.
søndag
10.00
Assens FC
Herrer
U15
U15 Drenge 8M (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
Assens Stadion
Nr. Aaby IK
Assens Stadion
2.
søndag
10.00
Ejby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Hårby Stadion
Nr. Aaby IK
Hårby Stadion
2.
søndag
10.00
MG & BK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 2
VVS FYN ARENA – Morud
Nr. Aaby IK
VVS FYN ARENA – Morud
2.
søndag
10.00
Nr. Aaby IK
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Båring GF.s anlæg
2.
søndag
10.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Brenderup IF
Glamsbjerg Stadion
2.
søndag
10.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Hårby Stadion
Verninge IF
Hårby Stadion
2.
søndag
10.30
Båring GF
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Nr. Aaby IK
Båring GF.s anlæg
2.
søndag
10.45
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 2
VVS FYN ARENA – Morud
Morud IF
VVS FYN ARENA – Morud
2.
søndag
11.00
Nr. Aaby IK.
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
Bogense G & IF
Nr.Aaby Idrætspark
2.
søndag
11.00
Hospitalets FK
Herrer
Senior
Herre S4, efterår 2016 • Pulje 3
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg
2.
søndag
11.00
OB (1)
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Nr. Aaby IK
Glamsbjerg Stadion
2.
søndag
11.00
Nr. Aaby IK
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - efterår 2016 • Pulje 3
Nr.Aaby Idrætspark
Morud IF
Nr.Aaby Idrætspark
2.
søndag
11.00
BBB
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Nr. Aaby IK
Båring GF.s anlæg
2.
søndag
11.30
Tommerup BK
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Nr. Aaby IK
Glamsbjerg Stadion
2.
søndag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Hårby Stadion
Hårby BK
Hårby Stadion
2.
søndag
11.30
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 2
VVS FYN ARENA – Morud
Dalum IF
VVS FYN ARENA – Morud
2.
søndag
11.30
Nr. Aaby IK
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Verninge IF
Båring GF.s anlæg
2.
søndag
12.00
Glamsbjerg IF
Herrer
U11
U11 drenge (2006) 8M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Glamsbjerg Stadion
Nr. Aaby IK
Glamsbjerg Stadion
2.
søndag
12.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Hårby Stadion
Brenderup IF
Hårby Stadion
2.
søndag
12.00
Dalum IF
Kvinder
U11
U11 piger (2006) 5M efterår 2016 • Pulje 2
Båring GF.s anlæg
Nr. Aaby IK
Båring GF.s anlæg
2.
søndag
13.00
Nr. Aaby IK (1)
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 2
Nr.Aaby Idrætspark
Assens FC (1)
Nr.Aaby Idrætspark
2.
søndag
13.00
Nr. Aaby IK
Kvinder
U8
U8 piger (2009) 5M, efterår 2016 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
Otterup B & IK
MG & BK.s anlæg
2.
søndag
13.00
Nr. Aaby IK (2)
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 5
Nr.Aaby Idrætspark
Allesø GF
Nr.Aaby Idrætspark
2.
søndag
13.45
MG & BK
Kvinder
U8
U8 piger (2009) 5M, efterår 2016 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg
2.
søndag
14.30
Krarup Espe Fodbold
Kvinder
U8
U8 piger (2009) 5M, efterår 2016 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
Nr. Aaby IK
MG & BK.s anlæg

Nyheder fra DBU Fyn