Menu

Frivillighed

Frivillige..

Klubnyt 10. oktober kl. 09:25
Indendørstider

Følg Nr. Aaby IK på Facebook

NIK Sponsorer

Næste kampAlbaniserien herrer, 2017/2018 • Pulje 1

Hjemme mod
Flemløse/Hårby
1. apr
Kl. 00.00
Nr.Aaby Idrætspark
Albaniserien herrer, 2017/2018 - Pulje 1
Kommende Kampe
Januar 2018
21.
søndag
09.00
Dalum IF (1)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
09.18
Nr. Aaby IK
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Bogense G & IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
09.42
Nr. Aaby IK
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Dalum IF (2)
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.12
SSV Højfyn
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.17
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Søhus Stige
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
10.24
Brenderup IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
21.
søndag
10.24
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
10.45
Tranekær/Tullebølle IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Nørre Aaby/Båring
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
10.59
Søhus Stige
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Nørre Aaby/Båring
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
11.06
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Nørre Aaby/Båring
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
11.27
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C 2006 - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Tranekær/Tullebølle IF
Allested-Vejle Fritidscenter
21.
søndag
13.45
Dalum IF
Herrer
U16
Futsal - Kval til FM - U16 drenge 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
Nr. Aaby IK (1)
Horne-Hallen
21.
søndag
14.35
Nr. Aaby IK (1)
Herrer
U16
Futsal - Kval til FM - U16 drenge 2018 • Pulje 1
Horne-Hallen
FEH Fodbold (2)
Horne-Hallen
21.
søndag
15.00
SFF 2015
Herrer
U16
Futsal - Kval til FM - U16 drenge 2018 • Pulje 2
Horne-Hallen
Nr. Aaby IK (2)
Horne-Hallen
21.
søndag
15.50
Nr. Aaby IK (2)
Herrer
U16
Futsal - Kval til FM - U16 drenge 2018 • Pulje 2
Horne-Hallen
FEH Fodbold (1)
Horne-Hallen
27.
lørdag
10.12
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
EGB (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
10.36
Korup IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
10.54
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.12
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Tarup/Paarup IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.30
BBB
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
11.48
Marienlyst (2)
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C 2007 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
13.36
Dalum IF
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
13.54
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
BBB
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.18
Aarup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
14.42
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
OB (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
15.06
Nr. Aaby IK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Morud IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
27.
lørdag
15.30
Tommerup BK
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B 2007 - 2. halvdel • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Nr. Aaby IK
Bogense Hallerne (Hal 1)
28.
søndag
09.14
Nr. Aaby IK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Morud IF
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
09.35
Ebberup IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Nr. Aaby IK
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
09.49
Nr. Aaby IK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Assens FC (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
10.03
BBB
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Nr. Aaby IK
Allested-Vejle Fritidscenter
28.
søndag
10.31
Tarup/Paarup IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Nr. Aaby IK
Allested-Vejle Fritidscenter

Nyheder fra DBU Fyn